Kochani ,
      To był wyjątkowy dla mnie czas zakończony piątkowym wernisażem. Z tego miejsca pragnę podziękować wszystkim , którzy wspierali mnie w tym przedsięwzięciu.
 
      Szczególne kieruje moje słowa do mojej drugiej połówki do ukochanego towarzysza życia, najbliższej mi osoby Rafał Czyżyk pragnę z całego serca Ci podziękować za cierpliwość, uśmiech i szczęście, które dajesz mi każdego dnia. Dzięki Tobie niczego w życiu się nie boje a z naszej miłości czerpię siłę i radość. Katarzyna Raczkowska, która pokazała mi ze przyjaźń to najpiękniejszy z prezentów, jakim możemy zostać obdarowani aby szczęśliwie ukształtować swoje życie. Dziękuje za rozmowy i codzienne wsparcie w trudnych chwilach zwątpienia:). Dziękuje kochanym dziadkom, którzy wzięli pod opiekę Piotrusia abym mogła w pełni przygotować wystawę i zadbać o każdy jej szczegół. Dziękuje Partnerom i Przyjaciołom bez których wystawa nie odbyłaby się: INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych za przygotowanie i pomoc w wystawie , Master HR gdzie sztuka spotyka się z biznesem. „Skala” Sklep Plastyczny, restauracja Forno Nero – Cucina Italiana za przygotowanie wyśmienitych przekąsek oraz słodkości. Dziękuje Jarosław Gaszyński za fenomenalne zdjęcia , bezbłędnie oddające emocje i odczucia na wystawie. Mistrz!!!
 
      Dziękuje, że tak licznym przybyciem pokazaliście iż nadal mogę tworzyć sztukę , wywoływać w Was emocje i wierzyć w to co robię. 
 
      Wystawa malarstwa Agnieszki Mikołajczyk „Spectrum na Morze” jest dostępna do 9. stycznia 2023 . Zapraszam do obejrzenia fotorelacji  z wernisażu.